Slender – tenká, kožená ručně šitá peněženka

6290,00 6990,00 

Tenký model na karty a bankovky.

Popis

Naše peněženka na karty a bankovky. Vnější i vnitřní díly jsou dvouvrstvé, tak aby uvnitř byla vždy hladká strana kůže. Přestože v nejširším místě je 7 vrstev kůže, peněženka si díky vytenčeným okrajům zachovává styl a eleganci. Základní model Slenderu je možné na zakázku upravit a doladit ozdobnými prvky.

Barvy kůže, patinace, šití

Rádi vyrobíme peněženku v tradičních barvách, nebojíme se ale i netradičních barev, jimiž kůže nabarvíme. Inspiraci najdete na našem Instagramu

Jednotlivé části peněženky (vnější a vnitřní) se mohou dle přání v barvě lišit. Stačí si vybrat ze vzorníku a poté v rozbalovacím menu.

Peněženky je možné ručně napatinovat, aby výsledný efekt připomínal třeba východ slunce, západ slunce nebo řez kmenem ořechu. Pro patinaci používáme jak tradiční metodu ručního barvení, tak i modernější metody.

Na zakázku jsme schopni sehnat i exotické (aligátor) a vzácné kůže (Shell Cordovan, Museum Calf). Kontaktujte nás prosím ohledně nacenění.

 

Možnosti šití

Šití pro tuto peněženku nabízíme v řadách Fine a Deluxe. Fine používají kvalitní, velice silnou polyesterovou nit v šířce stehů 4mm. Na řadu Deluxe používáme jemný steh, lněné i polyesterové nitě a rozestup stehů 3mm.

Na šití polyesterovými nitěmi nabízíme doživotní záruku. U výrobků s lněným šitím však můžeme nabídnout v případě opotřebení kompletní renovaci.

Pro tyto kožené peněženky je vhodné jemné ruční šití v řadě Fine pomocí polyesterové nitě v šířce 0,6 mm. Chcete-li opravdu luxusní variantu peněženky, lze na zakázku použít velmi jemné šití pomocí lněných a polyesterových nití v řadě Deluxe. Počítejte prosím však s vyšší cenou (+500 Kč), jelikož je nutné použít větší množství stehů.

Fine 4mm – jemné šití polyesterovými nitěmi

Deluxe 3mm – velmi jemné šití lněnými a polyesterovými nitěmi (+500 Kč)

linen_threads
Deluxe šití lněnými nitěmi

Balení

  • kožený, ručně šitý výrobek nejvyšší kvality
  • dárkové balení v hezké krabičce obsahující textilní pytlík a profesionální vosk

darkove baleni, vosk a pytlík

Zakázková výroba, ražba

Výrobek umíme opatřit ražbou ať už monogramu, který je zpravidla v ceně výrobku, nebo složitější ražbou loga, textu nebo obrázku. Jsme schopni poradit si s většinou požadavků. Cena je pak předem komunikována dle velikosti a náročnosti ražby. Grafické podklady posílejte na info(zavináč)dkkd.cz

Každá specifická zakázka je ještě komunikována se zákazníkem přes email, kde si zcela vyjasníme konečnou podobu a cenu výrobku.

 

 

Další informace

Barva kůže - vnější díl

00 Přírodní, 01 Černá, 02 Tmavě Hnědá, 03 Koňak, 04 Červená, 05 Zelená, 06 Modrá

Barva kůže - vnitřní díly

00 Přírodní, 01 Černá, 02 Tmavě hnědá, 03 Koňak, 04 Červená, 05 Zelená, 06 Modrá

Barva šití

Deluxe – 01 Tmavě modrá (+500 Kč), Deluxe – 02 Modrá (+500 Kč), Deluxe – 03 Tyrkysově modrá (+500 Kč), Deluxe – 04 Světle zelená (+500 Kč), Deluxe – 05 Tmavě zelená (+500 Kč), Deluxe – 06 Béžová (+500 Kč), Deluxe – 07 Hnědá (+500 Kč), Deluxe – 08 Černá (+500 Kč), Deluxe – 09 Žlutá (+500 Kč), Deluxe – 10 Oranžová (+500 Kč), Deluxe – 11 Červená (+500 Kč), Deluxe – 12 Bordó (+500 Kč), Fine – 01 Černá, Fine – 02 Tmavě hnědá, Fine – 03 Světle hnědá, Fine – 04 Béžová, Fine – 05 Červená, Fine – 06 Oranžová, Fine – 07 Žlutá, Fine – 08 Tmavě zelená, Fine – 09 Zelená, Fine – 10 Modrá

Monogram

01 Ano, 02 Ne, 03 Jiné (do poznámky, může ovlivnit cenu)