Wingman – pánská kožená, ručně šitá peněženka

4990,00 5490,00 

Kožená peněženka Wingman s minimální tloušťkou a maximální kapacitou.

Popis

Wingman – pánská kožená, ručně šitá peněženka

V naší dílně vytváříme nejen tradiční výrobky, jejichž design se za poslední staletí nezměnil, ale snažíme se na základě zkušeností a novodobých potřeb vytvářet i zbrusu nové originály.

Kožená, ručně šitá peněženka Wingman je náš unikát. Klasická kožená peněženka o rozměrech 9,5×12,5 cm je díky svému designu velice tenká.

Přestože je z kvalitní a pevné kůže, díky systému ukládání karet a tvaru kapsy na mince si zachová minimální tloušťku při maximální kapacitě. 3 až 5 karet je ihned a přehledně k dispozici po otevření, 1 skrytá kapsa obsáhne ostatní potřebné doklady – pozor ale, děláme ji pouze na žádost zákazníka. Někomu by nemusel vyhovovat.

 

Možné úpravy

Na přání můžeme peněženku upravit:

  • Přidat přepážku do bankovkového prostoru (+500 Kč)
  • Přidat sloty na karty (až 5)
  • Odebrat mincovku a nahradit ji kartami
  • Kůži lze opatřit patinou – stínováním (cena dohodou dle rozsahu)
  • Dvoubarevné šití (cena dohodou dle rozsahu)
  • Jakékoli Vámi navržené úpravy (cena dohodou)

V galerii se můžete podívat, jak by která varianta mohla vypadat. Navrhované úpravy nám napište do poznámky. V případě přidání přepážky, počítejte prosím s navýšením ceny o 500 Kč a s celkovým větším objemem peněženky.

Kožená, ručně šitá peněženka Wingman
Možné varianty. Klikněte na obrázek pro vyšší rozlišení.

Použitá kůže

Tato kožená, ručně šitá peněženka je vyrobena z 0,6-0,8 mm silné hovězí usně z České republiky. Jedná se o lícovou stranu, kterou mnohé jiné peněženky vyrobené v dálném zahraničí napodobují nástřikem barvy na rub naštípané usně.

Hrany vytenčujeme a jak vidíte na fotkách, přepážky na horní straně zakládáme. Peněženku pak budete rádi jen tak pro radost třímat v rukou, i když zrovna neplatíte.

card_holder_bussines_vizitky_kuze_leather_06___rucne_ceska_republika_kuze
Horní přepážkové hrany, vytenčené kraje.

Barvy kůže, patinace, šití

Barev kůže je nepřeberně a jednou z našich výhod je, že rádi vyjdeme zákazníkům vstříc v jejich vizích. Rádi tedy vyrobíme peněženku v tradičních barvách, nebojíme se ale i netradičních barev, jimiž kůže nabarvíme.

Jednotlivé části peněženky (vnější a vnitřní) se mohou dle přání v barvě lišit. Stačí si vybrat ze vzorníku a poté v rozbalovacím menu.

Peněženky je možné ručně napatinovat, aby výsledný efekt připomínal třeba východ slunce, západ slunce nebo řez kmenem ořechu. Pro patinaci používáme jak tradiční metodu ručního barvení, tak i modernější metody.

Pro tyto kožené peněženky je ideální jemné ruční šití pomocí polyesterové nitě v šířce 0,6 mm, pro hrubší vzhled 0,8 mm. Chcete-li opravdu luxusní variantu Wingmana, lze na zakázku použít velmi jemné šití pomocí lněných nití. Počítejte prosím však s vyšší cenou (+500 Kč), jelikož je nutné použít větší množství stehů.

Na šití polyesterovými nitěmi nabízíme doživotní záruku.

 

Barvy-na-kůži--leather-colors---DKKD---Kníže-a-Knedla---4
Nabídka barev kůže

 

Možnosti šití

Šití nabízíme v řadách Fine a Deluxe. Fine používá kvalitní, velice silnou polyesterovou nit, liší se svou tloušťkou. Na řadu Deluxe používáme jemné lněné nitě, které nejsou sice tak odolné jako nitě polyesterové, zato jsou však elegantnější. U šití Deluxe prosím počítejte s příplatkem 500 Kč, jelikož je nutné použít jemnější steh a stehů je celkově více.

Deluxe – velmi jemné šití lněnými nitěmi (+500 Kč)

linen_threads

Fine – jemné šití

Nitě---Threads-0,6-DKKD-Kníže-a-Knedla---42
Fine – jemné šití polyesterovou nití

Deluxe šití lněnými nitěmi

Balení

  • kožený, ručně šitý výrobek nejvyšší kvality
  • dárkové balení v hezké krabičce obsahující textilní pytlík a profesionální vosk

darkove baleni, vosk a pytlík

Zakázková výroba, ražba

Výrobek umíme opatřit ražbou ať už monogramu, který je zpravidla v ceně výrobku, nebo složitější ražbou loga, textu nebo obrázku. Jsme schopni poradit si s většinou požadavků. Cena je pak předem komunikována dle velikosti a náročnosti ražby. Grafické podklady posílejte na info(zavináč)dkkd.cz

Každá specifická zakázka je ještě komunikována se zákazníkem přes email, kde si zcela vyjasníme konečnou podobu a cenu výrobku.

Další informace

Barva kůže - vnější díl

00 Přírodní, 01 Černá, 02 Tmavě Hnědá, 04 Červená, 05 Zelená, 06 Modrá

Barva kůže - vnitřní díly

00 Přírodní, 01 Černá, 02 Tmavě hnědá, 04 Červená, 05 Zelená

Barva šití

Deluxe – 01 Tmavě modrá (+500 Kč), Deluxe – 02 Modrá (+500 Kč), Deluxe – 03 Tyrkysově modrá (+500 Kč), Deluxe – 04 Světle zelená (+500 Kč), Deluxe – 05 Tmavě zelená (+500 Kč), Deluxe – 06 Béžová (+500 Kč), Deluxe – 07 Hnědá (+500 Kč), Deluxe – 08 Černá (+500 Kč), Deluxe – 09 Žlutá (+500 Kč), Deluxe – 10 Oranžová (+500 Kč), Deluxe – 11 Červená (+500 Kč), Deluxe – 12 Bordó (+500 Kč), Fine – 01 Černá, Fine – 02 Tmavě hnědá, Fine – 03 Světle hnědá, Fine – 04 Béžová, Fine – 05 Červená, Fine – 06 Oranžová, Fine – 07 Žlutá, Fine – 08 Tmavě zelená, Fine – 09 Zelená, Fine – 10 Modrá

Monogram

01 Ano, 02 Ne, 03 Jiné (do poznámky, může ovlivnit cenu)