Elite – peněženka s mincovkou

6990,00 7490,00 

Kompletně ručně šitá středně velká peněženka.

Popis

Osvědčený model středně velké peněženky. Pojme spoustu karet, bankovek, mincí i technický průkaz.

  • Ručně šitá pevnou nití a sedlářským stehem
  • Čtyři kapsičky na karty
  • Jedna další skrytá kapsička na další karty
  • Jedna přihrádka na bankovky – podšívku tvoří lícová strana kůže(luxusní, hezké, věčné)
  • Kapsa na mince.
  • Rozměry: 12,5 x 9,5 cm

Stejně jako naše ostatní kožené výrobky, i tuto peněženku můžeme upravit dle Vašeho přání. Můžeme pro Vás namíchat speciální odstíny a peněženku ručně patinovat. Zkrátka vyrobit takovou peněženku, kterou u nikoho jiného neuvidíte a se kterou zaujmete pokaždé, když ji vytáhnete. Některé ukázky individualizace najdete v galerii.

Jaké používáme kůže?

Používáme převážně kvalitní české hovězí hlazené usně. Žádná štípenka nebo kůže tenká jako papír. Chceme, aby naše výrobky něco vydržely, proto jsou bytelnější než běžná produkce. Níže je vidět jeden ze vzorníčků. V nabízené ceně jsou barvy: přírodní, černá, tmavě hnědá a koňak. Jiné barvy, včetně patinování vytváříme ručně a nabízíme jej individuálně s příplatkem (dle rozsahu mezi 1000 – 3000 Kč (vždy se domlouváme předem).

Možnosti šití

Jemné šití pomocí lněných nebo polyesterových nití nabízíme s označením Deluxe. Používáme jemné polyesterové, nebo lněné nitě. Lněné nitě nejsou sice tak odolné jako nitě polyesterové, v nabídce však nemohou chybět. Jedná se o tradiční materiál. Lněnou variantu prosím upřesněte v poznámce k objednávce (zde se také uvádí případné znění monogramu)

Na šití polyesterovými nitěmi nabízíme doživotní záruku.

Balení

  • kožený, ručně šitý výrobek nejvyšší kvality
  • dárkové balení v hezké krabičce obsahující textilní pytlík a profesionální vosk

darkove baleni, vosk a pytlík

Zakázková výroba, ražba

Výrobek umíme opatřit ražbou ať už monogramu, který je zpravidla v ceně výrobku (znění prosíme do Poznámky v objednávce, případně mailem), nebo složitější ražbou loga, textu nebo obrázku. Jsme schopni poradit si s většinou požadavků. Cena je pak předem komunikována dle velikosti a náročnosti ražby. Grafické podklady posílejte na info(zavináč)dkkd.cz

Každá specifická zakázka je ještě komunikována se zákazníkem přes email, kde si zcela vyjasníme konečnou podobu a cenu výrobku.

Máte-li specifické požadavky na úpravy, pak objednávku předem neplaťte a počkejte, až s Vámi veškeré úpravy probereme a případně Vám je naceníme. Platba vždy probíhá běžným bankovním převodem. 

 

 

Další informace

Barva kůže - vnější díl

00 Přírodní, 01 Černá, 02 Tmavě Hnědá, 03 Koňak, 04 Červená, 05 Zelená, 06 Modrá

Barva kůže - vnitřní díly

00 Přírodní, 01 Černá, 02 Tmavě hnědá, 03 Koňak, 05 Zelená, 06 Modrá

Barva šití

Deluxe – 01 Tmavě modrá (+500 Kč), Deluxe – 02 Modrá (+500 Kč), Deluxe – 03 Tyrkysově modrá (+500 Kč), Deluxe – 04 Světle zelená (+500 Kč), Deluxe – 05 Tmavě zelená (+500 Kč), Deluxe – 06 Béžová (+500 Kč), Deluxe – 07 Hnědá (+500 Kč), Deluxe – 08 Černá (+500 Kč), Deluxe – 09 Žlutá (+500 Kč), Deluxe – 10 Oranžová (+500 Kč), Deluxe – 11 Červená (+500 Kč), Deluxe – 12 Bordó (+500 Kč), Fine – 01 Černá, Fine – 02 Tmavě hnědá, Fine – 03 Světle hnědá, Fine – 04 Béžová, Fine – 05 Červená, Fine – 06 Oranžová, Fine – 07 Žlutá, Fine – 08 Tmavě zelená, Fine – 09 Zelená, Fine – 10 Modrá

Monogram

01 Ano, 02 Ne, 03 Jiné (do poznámky, může ovlivnit cenu)