Excella – peněženka na zip

6990,00 7990,00 

Kompletně ručně šitá velká peněženka Excella.

Popis

Nový model velké peněženky. Pojme minimálně 12 karet do samostatných přihrádek, nepřeberně bankovek, kilo mincí, pas, chytrý telefon, účty od nákupů…

  • Ručně šitá pevnou nití a sedlářským stehem
  • Špičkové zipy YKK nejvyšší řady excella.
  • 12 kapsiček na karty
  • Dvě velké kapsy například na pas, různé účty, papírky apod.
  • Dvě velké středové přihrádky na bankovky
  • Kapsička na mince.
  • Rozměry: cca 20,5 x 11 cm

Stejně jako naše ostatní kožené výrobky, i tuto peněženku můžeme upravit dle Vašeho přání. Můžeme pro Vás namíchat speciální odstíny nebo peněženku ručně patinovat. Téměř každý její detail si můžete uzpůsobit dle svého přání. Zkrátka chceme Vám vyrobit takovou peněženku, kterou u nikoho jiného neuvidíte a se kterou zaujmete pokaždé, když ji vytáhnete. Některé ukázky individualizace najdete v naší galerii – nechte se tedy inspirovat na našich ostatních výrobcích. Máte-li nějaké dotazy, pište nám na info(zavináč)dkkd.cz Na případné úpravy Vám vždy pošleme cenovou nabídku předem.

Jaké používáme kůže?

Používáme převážně kvalitní hovězí hlazené usně. Žádná štípenka nebo kůže tenká jako papír. Nově jsme zařadili do nabídky i vyhlášené francouzské kozinky, které vynikají svojí strukturou i zajímavými barvami. Cena tohoto materiálu se promítne i do ceny peněženky (pouze vnější strana +500 Kč, bude-li i uvnitř, pak +1500 Kč). V dílně a u dodavatelů máme ještě celou řadu materiálů – toužíte-li tedy po kůži s pull-up efektem, broušené, chromem-činěné, zvláštní či exotické kůži, je velmi pravděpodobné, že najdeme řešení.

 

 

Barvy-na-kůži--leather-colors---DKKD---Kníže-a-Knedla---4

Chevre-leather---kůže-francouzská-kozina
Nabídka barev kůže

Zipy

Na tuto peněženku jsme hledali nejlepší možný zip, který Vás ani po letech používání nezklame. Jedná se o značku YKK a řadu zipů excella. Vnější zip se liší svými leštěnými zoubky dvojité šířky, které na první pohled ukážou, že se nejedná o sériovou produkci. Vnitřní zip se liší pouze svou velikostí, zoubky jsou již běžné šířky. Budete-li chtít, je možné použít jinou podšívku zipu, než je barva vnější kůže. Na tomto detailu, stejně jako na jiných individuálních úpravách se můžeme domluvit emailem nebo telefonicky.

Long-leather-zipper-wallet---velká-kožená-peněženka-zip---ykk-excella-zipper-zip

Možnosti šití

Šití pro tuto peněženku nabízíme v řadách Standard (na přání), Fine, Deluxe. Standard a Fine používají kvalitní, velice silnou polyesterovou nit, liší se svou tloušťkou. Na řadu Deluxe používáme jemné lněné nitě – symbol ruční kožené výroby.

Na šití nabízíme doživotní záruku. Nikdy se Vám nerozpárá tak, jak to dělají výrobky šité na stroji. 

Pro tyto kožené peněženky je vhodné jemnější ruční šití v řadě Fine pomocí polyesterové nitě v šířce 0,6 mm. Chcete-li opravdu luxusní variantu peněženky, lze na zakázku použít velmi jemné šití pomocí lněných nebo polyesterových nití v řadě Deluxe. Počítejte prosím však s vyšší cenou (+1000 Kč), jelikož je nutné použít větší množství stehů i materiálu.

Fine – jemné šití

Nitě---Threads-0,6-DKKD-Kníže-a-Knedla---42
Fine – jemné šití polyesterovou nití

Deluxe – velmi jemné šití lněnými nebo polyesterovými nitěmi (+1000 Kč)

linen_threads
Deluxe šití lněnými nitěmi

Balení

  • kožený, ručně šitý výrobek nejvyšší kvality
  • dárkové balení v hezké krabičce obsahující textilní pytlík a profesionální vosk

darkove baleni, vosk a pytlík

Zakázková výroba, ražba

Výrobek umíme opatřit ražbou ať už monogramu, který je zpravidla v ceně výrobku, nebo složitější ražbou loga, textu nebo obrázku. Jsme schopni poradit si s většinou požadavků. Cena je pak předem komunikována dle velikosti a náročnosti ražby. Grafické podklady posílejte na info(zavináč)dkkd.cz

Každá specifická zakázka je ještě komunikována se zákazníkem přes email, kde si zcela vyjasníme konečnou podobu a cenu výrobku. Vymyslet si můžete úpravu téměř každého detailu. Inspirací Vám mohou být naše realizované výrobky v galerii. Cenová nabídka v eshopu je pro základní modely.

 

 

Další informace

Barva kůže - vnější díl

00 Přírodní, 01 Černá, 02 Tmavě Hnědá, 04 Červená, 05 Zelená, 06 Modrá

Barva kůže - vnitřní díly

00 Přírodní, 01 Černá, 02 Tmavě hnědá, 04 Červená, 05 Zelená

Barva šití

Deluxe – 01 Tmavě modrá (+1000 Kč), Deluxe – 02 Modrá (+1000 Kč), Deluxe – 03 Tyrkysově modrá (+1000 Kč), Deluxe – 04 Světle zelená (+1000 Kč), Deluxe – 05 Tmavě zelená (+1000 Kč), Deluxe – 06 Béžová (+1000 Kč), Deluxe – 07 Hnědá (+1000 Kč), Deluxe – 08 Černá (+1000 Kč), Deluxe – 09 Žlutá (+1000 Kč), Deluxe – 10 Oranžová (+1000 Kč), Deluxe – 11 Červená (+1000 Kč), Deluxe – 12 Bordó (+1000 Kč), Fine – 01 Černá, Fine – 02 Tmavě hnědá, Fine – 03 Světle hnědá, Fine – 04 Béžová, Fine – 05 Červená, Fine – 06 Oranžová, Fine – 07 Žlutá, Fine – 08 Tmavě zelená, Fine – 09 Zelená, Fine – 10 Modrá

Monogram

01 Ano, 02 Ne, 03 Jiné (do poznámky, může ovlivnit cenu)