Class – řemínek na hodinky

od 2 249,00

Ručně šitý kožený řemínek na hodinky všech rozměrů včetně Apple Watch.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie:

Někdo by řekl, že se jedná o tradiční řemínek na hodinky z několika vrstev kůže se spoustou možností netradičních úprav.

  • Ručně šitý pevnou nití a sedlářským stehem
  • Rozměry: dle hodinek a přání zákazníka
  • Vhodný i pro Apple watch

Stejně jako naše ostatní kožené výrobky, i tento můžeme upravit dle Vašeho přání. Můžeme pro Vás namíchat speciální odstíny nebo řemínek ručně patinovat. Některé ukázky individualizace najdete v naší galerii – nechte se tedy inspirovat našimi jinými výrobky (např. peněženkami). Máte-li nějaké dotazy, neváhejte nám napsat na info(zavináč)dkkd.cz 

Jaké používáme kůže?

Používáme převážně kvalitní hovězí hlazené usně. Nově jsme zařadili do nabídky i vyhlášené francouzské kozinky, které vynikají svojí strukturou i zajímavými barvami. V dílně a u dodavatelů máme ještě celou řadu materiálů – toužíte-li tedy po kůži s pull-up efektem, broušené, chromem-činěné, zvláštní či exotické kůži, je velmi pravděpodobné, že najdeme řešení. Cena unikátních materiálů se mírně promítne i do ceny řemínku.

Barvy-na-kůži--leather-colors---DKKD---Kníže-a-Knedla---4


Chevre-leather---kůže-francouzská-kozina
Ukázka unikátních kozinek z Francie.

Možnosti šití

Šití pro tento řemínek nabízíme v řadách Standard (na přání), Fine, Deluxe a Fine deluxe. Standard a Fine používají kvalitní, velice silnou polyesterovou nit, liší se svou tloušťkou. Jedná se o hrubší výrazný steh. Na řadu Deluxe používáme jemné lněné nitě – symbol ruční kožené výroby. Fine deluxe je ještě jemnější šití tenkou lněnou nití. Varianta deluxe se mírně promítne do ceny.

Na šití nabízíme doživotní záruku. Nikdy se Vám nerozpárá tak, jak to dělají výrobky šité na stroji. 

Fine – jemné šití

Nitě---Threads-0,6-DKKD-Kníže-a-Knedla---42

Fine – jemné šití polyesterovou nití

Deluxe – velmi jemné šití lněnými nitěmi (+ 250 Kč)

linen_threads

Deluxe šití lněnými nitěmi

Bombírování

Hodinky je možné udělat plastičtější pomocí bombírování. Jedná se o různě zkosenou vrstvu kůže, která je potažena svrchní vrstvou kůže. Tento prvek je sice náročný na výrobu, ale dá se jím dosáhnout velmi zajímavých a jedinečných efektů. I tento prvek Vám za příplatek umíme nabídnout.

kozeny-reminek-na-hodinky---leather-watchstrap---3-pieces

Rozměry

Do poznámky v objednávce, případně do emailu, nám prosím pošlete rozměry ideálně původního používaného řemínku. Spony, nebudete-li chtít použít své vlastní používáme zpravidla v šířce 18 mm a jsou z nerezové oceli. Jsme ale schopni se Vám v mnoha ohledech přizpůsobit.

Schéma slouží především pro změření délek na již používaném řemínku. Je možné, že mu budete muset věnovat pár chvil, ale tato práce bude oceněna řemínkem přesně dle Vašich požadavků. Rozměry prosím pište do poznámky nebo emailu v následujícím pořadí:

L1=   mm; L2=   mm; D1=   mm; Š1=   mm; Š2=   mm

Schéma na změření řemínku na hodinky

Balení

  • kožený, ručně šitý výrobek nejvyšší kvality
  • dárkové balení v hezké krabičce obsahující textilní pytlík

darkove baleni, vosk a pytlík

Zakázková výroba, ražba

Výrobek umíme opatřit ražbou ať už monogramu, který je zpravidla v ceně výrobku, nebo složitější ražbou loga, textu nebo obrázku. Jsme schopni poradit si s většinou požadavků. Cena je pak předem komunikována dle velikosti a náročnosti ražby. Grafické podklady posílejte na info(zavináč)dkkd.cz

Každá specifická zakázka je ještě komunikována se zákazníkem přes email, kde si zcela vyjasníme konečnou podobu a cenu výrobku. Vymyslet si můžete úpravu téměř každého detailu. Inspirací Vám mohou být naše realizované výrobky v galerii. Cenová nabídka v eshopu je pro základní modely bez zvláštních úprav.

 

 

Barva kůže - vnější díl

00 Přírodní, 01 Černá, 02 Tmavě Hnědá, 03 Světle hnědá, 09 Tmavě zelená, 04 Světlý kaštan, 05 Červená, 06 Oranžová, 07 Koňak, 08 Žlutá, 10 Zelená, 11 Modrá, 12 Světle modrá, 13 Bordó, 14 Šedá, 15 Námořní modř, 16 Fialová

Barva kůže - vnitřní díly

00 Přírodní, 01 Černá, 02 Tmavě hnědá, 03 Světle hnědá, 04 Světlý kaštan, 05 Červená, 06 Oranžová, 07 Koňak, 08 Žlutá, 09 Tmavě zelená, 10 Zelená, 11 Modrá, 12 Světle modrá, 13 Bordó, 14 Šedá, 15 Námořní modř, 16 Fialová

Barva šití

Deluxe – 01 Tmavě modrá (+250 Kč), Deluxe – 02 Modrá (+250 Kč), Deluxe – 03 Tyrkysově modrá (+250 Kč), Deluxe – 04 Světle zelená (+250 Kč), Deluxe – 05 Tmavě zelená (+250 Kč), Deluxe – 06 Béžová (+250 Kč), Deluxe – 07 Hnědá (+250 Kč), Deluxe – 08 Černá (+250 Kč), Deluxe – 09 Žlutá (+250 Kč), Deluxe – 10 Oranžová (+250 Kč), Deluxe – 11 Červená (+250 Kč), Deluxe – 12 Bordó (+250 Kč), Fine – 01 Černá, Fine – 02 Tmavě hnědá, Fine – 03 Světle hnědá, Fine – 04 Béžová, Fine – 05 Červená, Fine – 06 Oranžová, Fine – 07 Žlutá, Fine – 08 Tmavě zelená, Fine – 09 Zelená, Fine – 10 Modrá, Fine deluxe (do poznámky) (+250 Kč)

Monogram

01 Ano, 02 Ne, 03 Jiné (do poznámky, může ovlivnit cenu)

Bombírování

Ne, Ano (ozveme se k upřesnění, + cca 300 Kč)