Pouzdro na karty

790,00

Malé pouzdro na několik karet a vizitky.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie:

Kožené ručně šité pouzdro na karty a vizitky

Malé pouzdro na několik karet a vizitky. Ideální, když jdete večer do divadla nebo do klubu a nechcete tahat velkou peněženku. Vzbudí zájem, i když z něj během obchodního jednání vytáhnete svou vizitku.

Použitá kůže

Tato pouzdra jsou vyrobena z minimálně 2mm silné hovězí usně.

Když se na ně však podíváte z profilu, uvidíte vytenčené hrany, které dodávají tomuto výrobku plastický vzhled a eleganci.

card_holder_bussines_vizitky_kuze_leather_06___rucne_ceska_republika_kuze

Vytenčené hrany a plastický efekt na koženém pouzdru

Barvy kůže a patinace

Pouzdra je možné ručně napatinovat, aby výsledný efekt připomínal třeba východ slunce, západ slunce nebo řez kmenem ořechu. Pro patinaci používáme jak tradiční metodu ručního barvení, tak novější metodu patinace airbrushem. Každá má svůj osobitý vzhled.

Pro tato pouzdra je ideální jemné šití pomocí lněných nití, pro vyšší odolnost je možné použít i polyesterové nitě v šířce 0,6mm.

 

Možnosti šití

Šití nabízíme v řadách Standard, Fine, Deluxe. Standard a Fine používají kvalitní, velice silnou polyesterovou nit, liší se svou tloušťkou. Na řadu Deluxe používáme jemné lněné nitě, které nejsou sice tak odolné jako nitě polyesterové, zato jsou však elegantnější.

Na šití polyesterovými nitěmi nabízíme doživotní záruku.

Pro tyto kožené peněženky je ideální jemné ruční šití v řadě Fine pomocí polyesterové nitě v šířce 0,6 mm, pro hrubší vzhled zvolte šití Standard 0,8 mm. Chcete-li opravdu luxusní variantu peněženky, lze na zakázku použít velmi jemné šití pomocí lněných nití v řadě Deluxe. Počítejte prosím však s vyšší cenou (+300 Kč), jelikož je nutné použít větší množství stehů.

Fine – jemné šití

Nitě---Threads-0,6-DKKD-Kníže-a-Knedla---42

Fine – jemné šití polyesterovou nití

Deluxe – velmi jemné šití lněnými nitěmi (+300 Kč)

 

 

Barva kůže

00 Přírodní, 01 Černá, 02 Tmavě hnědá, 03 Světle hnědá, 04 Světlý kaštan, 05 Červená, 06 Oranžová, 07 Koňak, 08 Žlutá, 09 Tmavě zelená, 10 Zelená, 11 Modrá, 12 Světle modrá, 13 Bordó, 14 Šedá, 15 Námořní modř, 16 Fialová, 17 Hnědá pull-up

Barva šití

Fine – 01 Černá, Fine – 02 Tmavě hnědá, Fine – 03 Světle hnědá, Fine – 04 Béžová, Fine – 05 Červená, Fine – 06 Oranžová, Fine – 07 Žlutá, Fine – 08 Tmavě zelená, Fine – 09 Zelená, Fine – 10 Modrá

Monogram

01 Ano, 02 Ne