Wingman – pánská kožená, ručně šitá peněženka

od 4 990,00

Kožená peněženka Wingman s minimální tloušťkou a maximální kapacitou.

Zrušit výběr
Katalogové číslo: - Kategorie:

Wingman – pánská kožená, ručně šitá peněženka

V naší dílně vytváříme nejen tradiční výrobky, jejichž design se za poslední staletí nezměnil, ale snažíme se na základě zkušeností a novodobých potřeb vytvářet i zbrusu nové originály.

Kožená, ručně šitá peněženka Wingman je náš unikát. Klasická kožená peněženka o rozměrech 9,5×12,5 cm je díky svému designu velice tenká.

Přestože je z kvalitní a pevné kůže, díky systému ukládání karet a tvaru kapsy na mince si zachová minimální tloušťku při maximální kapacitě. 3 až 5 karet je ihned a přehledně k dispozici po otevření, 1 skrytá kapsa obsáhne ostatní potřebné doklady – pozor ale, děláme ji pouze na žádost zákazníka. Někomu by nemusel vyhovovat.

 

Možné úpravy

Na přání můžeme peněženku upravit:

  • Přidat přepážku do bankovkového prostoru (+500 Kč)
  • Přidat sloty na karty (až 5)
  • Odebrat mincovku a nahradit ji kartami
  • Kůži lze opatřit patinou – stínováním (cena dohodou dle rozsahu)
  • Dvoubarevné šití (cena dohodou dle rozsahu)
  • Jakékoli Vámi navržené úpravy (cena dohodou)

V galerii se můžete podívat, jak by která varianta mohla vypadat. Navrhované úpravy nám napište do poznámky. V případě přidání přepážky, počítejte prosím s navýšením ceny o 500 Kč a s celkovým větším objemem peněženky.

Kožená, ručně šitá peněženka Wingman

Možné varianty. Klikněte na obrázek pro vyšší rozlišení.

Použitá kůže

Tato kožená, ručně šitá peněženka je vyrobena z 0,6-0,8 mm silné hovězí usně z České republiky. Jedná se o lícovou stranu, kterou mnohé jiné peněženky vyrobené v dálném zahraničí napodobují nástřikem barvy na rub naštípané usně.

Hrany vytenčujeme a jak vidíte na fotkách, přepážky na horní straně zakládáme. Peněženku pak budete rádi jen tak pro radost třímat v rukou, i když zrovna neplatíte.

card_holder_bussines_vizitky_kuze_leather_06___rucne_ceska_republika_kuze

Horní přepážkové hrany, vytenčené kraje.

Barvy kůže, patinace, šití

Barev kůže je nepřeberně a jednou z našich výhod je, že rádi vyjdeme zákazníkům vstříc v jejich vizích. Rádi tedy vyrobíme peněženku v tradičních barvách, nebojíme se ale i netradičních barev, jimiž kůže nabarvíme.

Jednotlivé části peněženky (vnější a vnitřní) se mohou dle přání v barvě lišit. Stačí si vybrat ze vzorníku a poté v rozbalovacím menu.

Peněženky je možné ručně napatinovat, aby výsledný efekt připomínal třeba východ slunce, západ slunce nebo řez kmenem ořechu. Pro patinaci používáme jak tradiční metodu ručního barvení, tak i modernější metody.

Pro tyto kožené peněženky je ideální jemné ruční šití pomocí polyesterové nitě v šířce 0,6 mm, pro hrubší vzhled 0,8 mm. Chcete-li opravdu luxusní variantu Wingmana, lze na zakázku použít velmi jemné šití pomocí lněných nití. Počítejte prosím však s vyšší cenou (+500 Kč), jelikož je nutné použít větší množství stehů.

Na šití polyesterovými nitěmi nabízíme doživotní záruku.

 

Barvy-na-kůži--leather-colors---DKKD---Kníže-a-Knedla---4

Nabídka barev kůže

 

Možnosti šití

Šití nabízíme v řadách Fine a Deluxe. Fine používá kvalitní, velice silnou polyesterovou nit, liší se svou tloušťkou. Na řadu Deluxe používáme jemné lněné nitě, které nejsou sice tak odolné jako nitě polyesterové, zato jsou však elegantnější. U šití Deluxe prosím počítejte s příplatkem 500 Kč, jelikož je nutné použít jemnější steh a stehů je celkově více.

Deluxe – velmi jemné šití lněnými nitěmi (+500 Kč)

linen_threads

Fine – jemné šití

Nitě---Threads-0,6-DKKD-Kníže-a-Knedla---42

Fine – jemné šití polyesterovou nití

Deluxe šití lněnými nitěmi

Balení

  • kožený, ručně šitý výrobek nejvyšší kvality
  • dárkové balení v hezké krabičce obsahující textilní pytlík a profesionální vosk

darkove baleni, vosk a pytlík

Zakázková výroba, ražba

Výrobek umíme opatřit ražbou ať už monogramu, který je zpravidla v ceně výrobku, nebo složitější ražbou loga, textu nebo obrázku. Jsme schopni poradit si s většinou požadavků. Cena je pak předem komunikována dle velikosti a náročnosti ražby. Grafické podklady posílejte na info(zavináč)dkkd.cz

Každá specifická zakázka je ještě komunikována se zákazníkem přes email, kde si zcela vyjasníme konečnou podobu a cenu výrobku.

Barva kůže - vnější díl

00 Přírodní, 01 Černá, 02 Tmavě Hnědá, 03 Světle hnědá, 09 Tmavě zelená, 04 Světlý kaštan, 05 Červená, 06 Oranžová, 07 Koňak, 08 Žlutá, 10 Zelená, 11 Modrá, 12 Světle modrá, 13 Bordó, 14 Šedá, 15 Námořní modř, 16 Fialová

Barva kůže - vnitřní díly

00 Přírodní, 01 Černá, 02 Tmavě hnědá, 03 Světle hnědá, 04 Světlý kaštan, 05 Červená, 06 Oranžová, 07 Koňak, 08 Žlutá, 09 Tmavě zelená, 10 Zelená, 11 Modrá, 12 Světle modrá, 13 Bordó, 14 Šedá, 15 Námořní modř, 16 Fialová

Barva šití

Deluxe – 01 Tmavě modrá (+500 Kč), Deluxe – 02 Modrá (+500 Kč), Deluxe – 03 Tyrkysově modrá (+500 Kč), Deluxe – 04 Světle zelená (+500 Kč), Deluxe – 05 Tmavě zelená (+500 Kč), Deluxe – 06 Béžová (+500 Kč), Deluxe – 07 Hnědá (+500 Kč), Deluxe – 08 Černá (+500 Kč), Deluxe – 09 Žlutá (+500 Kč), Deluxe – 10 Oranžová (+500 Kč), Deluxe – 11 Červená (+500 Kč), Deluxe – 12 Bordó (+500 Kč), Fine – 01 Černá, Fine – 02 Tmavě hnědá, Fine – 03 Světle hnědá, Fine – 04 Béžová, Fine – 05 Červená, Fine – 06 Oranžová, Fine – 07 Žlutá, Fine – 08 Tmavě zelená, Fine – 09 Zelená, Fine – 10 Modrá

Monogram

01 Ano, 02 Ne, 03 Jiné (do poznámky, může ovlivnit cenu)